KNEBOA REAL INVEST s.r.o. - Výkup nemovitostí, družstevních podílů, úhrada exekucí, zrušení dražeb

Krok ke správné investici

Volejte: +420 776 774 454 | E-mail: kneboa@centrum.cz
Poskytování kvalitních, seriózních, diskrétních, rychlých služeb,
které povedou ku prospěchu všech zůčastněných stran.

Časté dotazy k výkupu nemovitostí

KNEBOA REAL INVEST s.r.o.

Chtěli bychom zdůraznit, ať už máte s Vaší nemovitostí jakýkoliv problém, že co případ to unikát, takže když se jenom zeptáte formou online-formuláře nebo telefonicky, tak za to rozhodně platit nic nebudete a může Vám to pomoci ve zdánlivě složité životní situaci, alespoň si ověříte naši serióznost, která vychází z našeho zájmu Vám pomoci, a ne pro okamžitý zisk.

Hlavně se neobávejte. J

Jeden z našich specialistů se Vám bude věnovat v co nejbližším časovém horizontu.

Jak určíte cenu výkupu mé nemovitosti?

Zpravidla se cena určuje na základě posudku, který udělá odhadce nebo námi jiný vybraný specialista na základě osobní prohlídky Vaší nemovitosti. Výkupní cena se pohybuje mezi 50 až 90% tržní hodnoty. To v jaké procentuální výši bude zrovna Váš případ ovlivní řada faktorů (stav dané nemovitosti, stáří, lokalita, právní vady a jiná břemena).

Je pro mě výkup výhodný a proč?

Výkup Vaší nemovitosti se pro Vás stává výhodným v několika případech:

  • když už Vám doslova exekutor klepe na dveře. Z mnoha hledisek je pro Vás rozumnější nemovitost prodat za nižší cenu, a uhradit Vaše dluhy. Oddalováním nesplácení dluhů nejenom, že ztratíte právo rozhodování o Vašem majetku, ale mnohdy Vám v těchto případech nezbude ani majetek ani peníze. Jediné co Vám zůstane budou nadále dluhy.
  • když se Vám naskytne možnost koupit jinou a lepší nemovitost za méně peněz
  • když potřebujete co nejrychleji peníze a vlastníte družstevní byt, který nelze převést do osobního vlastnictví a tím pádem nelze čerpat hypoteční úvěr. Vzhledem k tomu, že se jedná o byt družstevní bez možnosti převodu, lze ho prodat pouze za hotové peníze.