KNEBOA REAL INVEST s.r.o. - Výkup nemovitostí, družstevních podílů, úhrada exekucí, zrušení dražeb

Krok ke správné investici

Volejte: +420 776 774 454 | E-mail: kneboa@centrum.cz
Poskytování kvalitních, seriózních, diskrétních, rychlých služeb,
které povedou ku prospěchu všech zůčastněných stran.

Výkup družstevních bytů (podílů)

KNEBOA REAL INVEST s.r.o.

Výkup družstevního bytu je pro Vás v podstatě nejrychlejší možnost, jak získat ihned peníze.

Nemusíte čekat na zástupce realitních kanceláří, kteří přijedou a nechají Vás ve většině případů podepsat exkluzivní smlouvy, které Vám rozhodně nezaručí rychlý prodej a ze kterých není snadné se jednoduše vyvázat. Nakonec když jste v časové tísni, tak Vám nabídnou velmi nízkou částku (jen 50% tržní hodnoty), aby Vám nezbylo nic než souhlasit s rychlým odkupem právě od nich.

Ani trochu obdobné jednání Vás u naší společnosti nečeká. My v takovýchto případech nabízíme až 90% z odhadu tržní ceny. Pochopitelně záleží na stavu daného družstevního bytu (stáří budovy, lokace).

U družstevních bytů je za potřebí zvážit fakt, že se na jeho nákup nedají přímo použít prostředky z hypotečního úvěru. Proto si musíme uvědomit, že samotný prodej tohoto typu „nemovitosti“ může být někdy zdlouhavý a Vám tak takovýto prodej může způsobit další problémy v boji s časem. Přesto jsme ochotni se Vám věnovat v plné míře k Vaší plné spokojenosti.

Hlavní snahou, a to i do budoucna, je Vám nabídnout nejen peníze, ale i perfektní služby s tím spojené, co nejrychleji. Vše je podložené rychlým a seriózním jednáním, kde veškeré služby spojené s jednotlivými případy řeší pouze a jen odborníci, se kterými spolupracujeme (právní zastupitelé, advokáti, odborní odhadci, finanční specialisté, renomovaní realitní makléři).


Jak vypadá konkrétní postup při našem výkupu?

  • Vyplňte poptávkový on-line formulář nebo volejte níže uvedené číslo
  • Jeden z našich odborníků si s Vámi přednostně dohodne schůzku
  • Na základě prohlídky družstevního bytu a následném zjištění stavu Vám nabídneme cenu výkupu
  • Právní zastupitel připraví smlouvy a dohodne s Vámi a daným družstvem přepis
  • Vyplácíme peníze na Váš účet