KNEBOA REAL INVEST s.r.o. - Výkup nemovitostí, družstevních podílů, úhrada exekucí, zrušení dražeb

Krok ke správné investici

Volejte: +420 776 774 454 | E-mail: kneboa@centrum.cz
Poskytování kvalitních, seriózních, diskrétních, rychlých služeb,
které povedou ku prospěchu všech zůčastněných stran.

Výkup nemovitostí

KNEBOA REAL INVEST s.r.o.

Výkup nemovitosti je pro Vás v podstatě nejrychlejší možnost, jak získat ihned peníze.

Nemusíte čekat na zástupce realitních kanceláří, kteří přijedou a nechají Vás ve většině případů podepsat exkluzivní smlouvy, které Vám rozhodně nezaručí rychlý prodej a ze kterých není snadné se jednoduše vyvázat. Nakonec když jste v časové tísni, tak Vám nabídnou velmi nízkou částku (jen 50% tržní hodnoty), aby Vám nezbylo nic než souhlasit s rychlým odkupem právě od nich.

Ani trochu obdobné jednání Vás u naší společnosti nečeká. My v takovýchto případech nabízíme až 90% z odhadu tržní ceny. Pochopitelně záleží na stavu dané nemovitosti (stáří, lokace, právní vady a jiná břemena).

Hlavní snahou, a to i do budoucna, je Vám nabídnout nejen peníze, ale i perfektní služby s tím spojené, co nejrychleji. Vše je podložené rychlým a seriózním jednáním, kde veškeré služby spojené s jednotlivými případy řeší pouze a jen odborníci, se kterými spolupracujeme (právní zastupitelé, advokáti, odborní odhadci, finanční specialisté, renomovaní realitní makléři).


Jak vypadá konkrétní postup při našem výkupu?

  • Vyplňte poptávkový on-line formulář nebo volejte níže uvedené číslo
  • Jeden z našich odborníků si s Vámi přednostně dohodne schůzku
  • Na základě prohlídky nemovitosti a následném zjištění právního stavu Vám nabídneme cenu výkupu
  • Právní zastupitel připraví kupní smlouvy s návrhem na vklad a po Vašem odsouhlasení je sám zašle nebo osobně doručí na příslušný katastrální úřad či družstvo
  • Vyplácíme peníze na Váš účet
  • Zpracujeme znalecký posudek, na jehož základě vypracujeme daňové přiznání. To doručíme na příslušný finanční úřad, se kterým budeme s Vašim souhlasem jednat